12 грудня 2018 р. відбудеться Третейський форум, присвячений стану і перспективам розвитку третейського розгляду в Україні


Третейський форум, присвячений стану і перспективам розвитку третейського розгляду в Україні, пройде 12 грудня 2018 року у конференц-залі «Колізей» у Торгово-промисловій палаті України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

 Третейський розгляд є надзвичайно актуальним з огляду на перспективи європейської інтеграції України, оскільки на сьогодні в нашій країні є категорії спорів, які безальтернативно вирішуються державними судами, через що українці позбавлені належного доступу до позасудових механізмів і способів захисту прав, зокрема арбітражних.

 Якісні третейські інституції, їх належна підтримка з боку судової системи є важливим елементом забезпечення суспільства позасудовими механізмами захисту прав як у цивільно-правових відносинах, так і комерційній діяльності.

 Під час першої панельної дискусії запрошені спікери детально зупиняться на результатах проведеного соціологічного дослідження стану обізнаності населення щодо третейського вирішення спорів в Україні; запропонують комунікаційну стратегію для третейських судів та актуалізують інформацію щодо стану розвитку третейських судів.

 Під час другої панелі спікери зупиняться більш детально на питанні взаємодії третейських судів з державними судами; змінах в нормативному регулюванні і судовій практиці під час вирішення цивільних та господарських справ.

 Захід буде цікавим та корисним всім юристам, представникам бізнесу та громадянам, які цікавиться позасудовими способами вирішення спорів і вболівають за перспективу їх розвитку в Україні.

  •  Початок о 09:00 з реєстрації та вітальної кави. Закінчення о 18:00.

 Попередня реєстрація для участі обов’язкова, зареєструватись можна за цим посиланням.


Опубліковано в Новини ТПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Новини ТПУ