04.11.2016 року в Києві в приміщенні Торгово-промислової палати України відбувся Четвертий Всеукраїнський з’їзд третейських суддів


04.11.2016 року в Києві в приміщенні Торгово-промислової палати України відбувся Четвертий Всеукраїнський з’їзд третейських суддів. 

Оголошення про з’їзд було опубліковане 4 жовтня на офіційному сайті Третейської палати України та розміщене в газеті «Голос України». Персональні запрошення були направлені поштою на адреси 355 третейських судів по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій. Повідомлення про з’їзд також дублювалися електронною поштою, на адреси третейських судів, які мають сайти в інтернет-мережі, та розповсюджувалися серед третейських суддів за допомогою соціальних мереж. Проект нової редакції Положення про Третейську палату України, та Резолюції з’їзду, були також розміщені на сайті ТПУ для надання зауважень і пропозицій. 

Враховуючи велику кількість зареєстрованих третейських судів (більше 500), була встановлена норма представництва – один делегат від одного третейського суду. Проте, оскільки переважна кількість офіційно зареєстрованих третейських судів фактично не діє, очікувалась явка від невеликої кількості активних третейських судів, які здійснюють розгляд справ. На участь у з’їзді дистанційно зареєструвалися делегати від 40 третейських судів. Для участі у роботі з’їзду прибули 36 делегатів, повноваження яких були перевірені мандатною комісією, протокол якої затверджено з’їздом. Рішенням з’їзду кворум був визначений у складі делегатів, які зареєструвалися для участі у з’їзді, і повноваження яких були перевірені мандатною комісією. 

Делегатів з’їзду привітав віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран, головуючим на з’їзді  обраний голова Третейської палати України Юрій Михальський, секретарем з’їзду – заступник голови Третейського суду при ТПП України Людмила Романовська. 

У порядку денному були  питання ухвалення нової редакції Положення про Третейську палату України, обрання її Голови, двох заступників, та президії. 

Презентацію проекту нової редакції Положення про ТПУ здійснив голова редакційної комісії, заступник голови ТПУ Тарас Шепель, правки до тексту були подані  Ростиславом Кравцем та Людмилою Романовською кожної правки відбувалося голосування, після чого узгоджений текст положення був схвалений з’їздом. 

Єдиним кандидатом на посаду голови Третейської палати України був висунутий голова  третейського суду при Українському національному комітеті Міжнародної торгово-промислової палати Тарас Шепель, кандидатура якого була підтримана одноголосно всіма делегатами з’їзду. Так само було підтримано обрання заступниками голови Анатолія Жукова, голову третейського суду при АУБ, та Людмилу Романовську заступника голови третейського суду при ТПП. 

Голосування персонального складу президії відбувалося за рейтинговим принципом, за результатами якого до складу президії крім голови та заступників голови ТПУ (за посадою) увійшли: 

Гайченко Андрій, голова Третейського суду при Незалежній асоціації банків України; 

Гришко Сергій, третейський суддя Третейського суду при Українському національному комітеті Міжнародної Торгової Палати,  

Грязон Руслан, суддя Третейського  суду при Черкаській ТПП, 

Михальський Юрій, голова Третейського суду при Всеукраїнській 
громадській організаціїСпілка третейських суддів України 

Пільков Костянтин, третейський суддя Постійно діючого Третейського суду при Асоціації “Перша фондова торгівельна система“ 

Покотило Ігор, суддя  Третейського  суду при Асоціації «ЮРІКС-ТС», 

Рязанцев Олександр, голова Третейського суду при Волинській ТПП, 

Сізікова Людмила, голова Третейського суду при Київській ТПП, 

Останнім рішенням з’їзду стало затвердження Резолюції з’їзду. 


Опубліковано в Новини ТПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Новини ТПУ